- Dzieci Diuny

Trzeci tom ponadczasowego cyklu autorstwa Franka Herberta!

“Dzieci Diuny”, czyli kolejny rozdział ponadczasowego cyklu science fiction!

“Dzieci Diuny” dostępne na stronie księgarni to trzecia część bestsellerowego cyklu “Kroniki Diuny”, który składa się z następujących tomów: “Diuna”, “Mesjasz Diuny”, “Dzieci Diuny”, “Bóg Imperator Diuny”, “Heretycy Diuny” oraz “Kapitularz Diuną”.

Arrakis powoli przestaje być niegościnną pustynią. Transformacja planety przebiega powoli, aczkolwiek jest skuteczna. Jednak nad Imperium zbierają się czarne chmury. Po odejściu na pustynie Paula Atrydy władzę w jego imieniu sprawuje szalona regentka Alia. Siostra Muad’Diba, nie zamierza z nikim dzielić się władzą, dlatego też potomstwo jej brata zaczyna stawać się dla niej coraz większym zagrożeniem. Po Tron Złotego Lwa zamierza również sięgnąć królewski ród Corrinów, który ponownie pragnie rządzić Imperium. W międzyczasie na Arrakis z Kaladanu przylatuje lady Jessika, która zamierza poddać swoje wnuki próbie na człowieczeństwo.

Nie czekaj i sięgnij już teraz po trzeci tom tej ponadczasowej serii science fiction autorstwa Franka Herberta, która oczarowuje kolejne pokolenia czytelników już od niemal pięćdziesięciu lat!

Frank Herbert, czyli jeden z najwybitniejszych pisarzy science fiction w historii literatury!

Twórca legendarnego dzisiaj już cyklu opowiadającego o dziejach ludzkości w odległej przyszłości, czyli Frank Herbert urodził się w 1920 roku w mieście Tacoma. Nim ten wybitny autor powieści science fiction, zabrał miliony czytelników z całego świata na pustynną planetę Arrakis, to był między innymi: reporterem, żołnierzem, degustatorem win, komentatorem radiowy oraz fotografem. W 1965 Herbert opublikował pierwszy tom wspomnianego wyżej cyklu “Kroniki Diuny”, dzięki któremu zyskał sympatię zarówno wśród czytelników, jak i krytyków. Cykl ten składa się z następujących powieści: “Diuna”, “Mesjasz Diuny”, “Dzieci Diuny”, “Bóg Imperator Diuny”, “Heretycy Diuny” oraz “Kapitularz Diuną”.