Obrazek

Podanie na Operatora TS3 (Memex)

Podania na Moda/Operatora. Aktualnie poszukujemy Operatorów do TeamSpeak 3
Memex

Podanie na Operatora TS3 (Memex)

Post autor: Memex » 1 maja 2014, o 15:04

Imię: Szymon (Nick. Memex)
Co możesz zaoferować ?: . . . Zaoferować mogę głównie pomoc oraz chęci dotyczące udziału w całym "życiu" ts'a.
Doświadczenie (ogólne): . . . Na 2. innych ts'ach byłem Administratorem a na jednym moderatorem. Prowadziłem serwer gier do Minecraft'a Oraz Cs'a
Coś o sobie: . . . Jestem ambitny. Dorywczo zajmuję się informatyką. Gram w klubie piłkarskim ;p. Dobrze radzę sobie w sytuacjach w których ludzie oskarżają się bez powodu. Mam dobry kontakt z ludźmi za równie pisemny jak i głosowy ;).

Bartek

Re: Podanie na Operatora TS3 (Memex)

Post autor: Bartek » 5 maja 2014, o 19:45

Witaaaj, według mnie jest wszystko bardzo fajnie napisane, ale mimo wszystko miałem miesiąc przerwy. Daj się troszku poznać , posiedź z nami na Ts, pogadaj wtedy zobaczymy jaki jesteś komunikatywny głosowo, to jest moja opinia na twoje podanie, teraz pozostaje tylko wypowiedź Grzesia ;)

Pozdrawiam!
xSunshine ™

WindyPTup
Nick TS3: WindyPTup
Kontakt:

Podanie na Operatora TS3 Memex

Post autor: WindyPTup » 15 sty 2015, o 08:50

Ty złożyłe¶ podanie na czy na m? Jak na adma to niepotrzebnie i zły dział jak na multi to jestem na nie. Lubie cię ale ostatnio cię nie widywałem
.... i tak warto żyć... zobacz

Zablokowany